Telkiama politinė partija

Dėl „Lietuva yra čia“ statuso

Arvydo Juozaičio telkiamo visuomeninio sambūrio „Lietuva yra čia“ PRANEŠIMAS SPAUDAI

PRADEDAMOS TELKTI POLITINIO JUDĖJIMO „LIETUVA YRA ČIA“ INICIATYVINĖS GRUPĖS

Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune ir Vilniuje sambūrio LIETUVA YRA ČIA vykusiose sueigose buvo aptariamos ir svarstomos dvi veiklos formos, užtikrinsiančios LIETUVA YRA ČIA veiklos tęstinumą: visuomeninis sambūris LIETUVA YRA ČIA (visų lygių valdžios sprendimų ir veiksmų kontrolei ir viešinimui, visuomeninių iniciatyvų realizavimui) ir politinis judėjimas LIETUVA YRA ČIA (politinė partija, turinti teisę per keliamus kandidatus į LR Seimą įtakoti įstatymų leidybą ir Vyriausybės formavimą).

„Tarp jau esamų partijų prasidėję ir vykstantys derybiniai procesai dėl galimybių vienytis po politinio judėjimo LIETUVA YRA ČIA vėliava, neužkerta kelio tokiu pačiu pavadinimu registruoto visuomeninio sambūrio nariams tapti šio politinio judėjimo (partijos) nariais. Asmeniškai esu dėkingas keliems šimtams Lietuvos piliečių, kurie tokį ketinimą jau išreiškė ir tikiuosi dar keli šimtai tai padarys artimiausiu metu. Ketinimą tapti šio politinio judėjimo nariu galima išreikšti užpildžius anketą arba kreipiantis į buriamas politinio judėjimo iniciatyvines grupes pagal gyvenamąją vietą“ – patvirtino Arvydas Juozaitis, apibūdindamas šiuo metu vykstančius procesus, vienijant patriotines jėgas Lietuvos nacionalinių interesų gynimui.

Artimiausiu metu politinio judėjimo LIETUVA YRA ČIA iniciatyvinėse grupėse bus telkiami piliečiai, užpildę anketas dėl ketinimo dalyvauti aktyvioje politinėje veikloje ir jie galės tapti politinio judėjimo LIETUVA YRA ČIA nariais.
Sambūrio LIETUVA YRA ČIA ir jau esamų partijų pastangos apjungti patriotines ir nacionalinius interesus ginančias jėgas, bus kreipiamos įgyvendinti piliečių teisę dirbti, gyventi ir kurti šeimas savo protėvių žemėje, vardan Lietuvos valstybės vystymosi ir klestėjimo.

 

Saulius Lapėnas
Arvydo Juozaičio telkiamo sambūrio „Lietuva yra čia“ ryšiams su visuomene atstovas
mob. tel. Nr. +370 616 59819
E-pašto adresas: saulius.lapenas@lyc.lt