Viešas kreipimasis į Lietuvos piliečius

Posted on

Judėjimo „LIETUVA YRA ČIA“ sėkmė

didele dalimi priklausys

nuo piliečių finansinio palaikymo!

Arvydo Juozaičio inicijuotas Judėjimas „Lietuva yra čia“, kaip paramos gavėjas, turi galimybę pritraukti finansinius rėmėjus, tačiau tai visada siejasi su rizika, tapti priklausomu nuo stambių korporacijų ar finansinių grupių įgeidžių.

Lietuvos ateitis priklauso nuo to ar šiandien savo asmeniniais pinigais paremsite ne daugiau, kaip 12 eurų suma (pervedant didesnę sumą, privalu būti deklaravus už praeitus metus gautas pajamas), savaveiksmį ir jokių stambių oligarchinių struktūrų nevaldomą judėjimą „Lietuva yra čia“.

NUO KIEKVIENO ASMENINIO APSISPRENDIMO PRIKLAUSO – AR MES LIETUVOJE TURĖSIME PILIEČIŲ FINANSUOTUS KANDIDATUS Į LR SEIMĄ, VYRIAUSYBĘ IR KITAS VALDŽIOS STRUKTŪRAS!

Kilnūs judėjimo „Lietuva yra čia“ tikslai gali būti realizuojami tik jam tapus pilietinės visuomenės narių finansuojamu judėjimu, kuris atsiskaitytų tik Lietuvos piliečiams ir gyventojams, o ne stambaus kapitalo magnatams ar finansinėms grupuotėms, už jų interesų tenkinimą.

Jei norite turėti ir įtakoti tik Jums asmeniškai atskaitingą Judėjimą „Lietuva yra čia“, paremkite šį judėjimą ir perveskite ne daugiau kaip 12 eurų sumą (pervedant didesnę sumą, privalu būti deklaravus už praeitus metus gautas pajamas) į „Swedbank“ sąskaitą LT337300010159630616, nurodydami įmonės kodą 305131348.

Įvairių rinkiminių kampanijų patirtis akivaizdžiai įrodo, kad kokybiškam deklaruojamų idėjų viešinimui, suvokimui ir įgyvendinimui būtinos nemažos lėšos ne tik viešai komunikacijai užtikrinti televizijoje, laikraščiuose ar informaciniuose portaluose, bet ir paties judėjimo organizacinei – administracinei veiklai.

Kreipimasis